top of page

Rekonstrukce malé panelákové koupelny
o rozměrech 5m2

Jak typicky malou panelákovou koupelnu přizpůsobit rodině s malý dítětem a zároveň vhodně umístit vše potřebné? Tento projekt je klasickou ukázkou, jak to jde udělat pořádně! Velký sprchový kout, záchod, umyvadlo i pračka a budoucí samostatná sušička. Navíc osvětlení, které celé koupelně dodává moderní šmrnc.

LOKALITA

Havířov

DÉLKA REKONSTRUKCE

14 dní

ROZPOČET / PRÁCE

65.000 Kč

ROZPOČET / VYBAVENÍ

55.000 Kč

Očekávaní klientů a stav před rekonstrukcí

 • Sprchování je utrpením. Malý rohový sprchový kout s vaničkou, takže člověk se při sprchování nesmí pohnout o více než 5 centimetrů, jinak bouchá lokty do stěn a dveří. Při vylézání ze sprchy přes vaničku se nevyplácí spěchat.
   

 • Vykonání potřeby na záchodě sice je možné, ale nad 180 cm to již znamená kolena u zdi a čelo opřené o zeď.
   

 • No a prát sice můžeme, ale v zimě není kde hromadící se prádlo po dítěti sušit, takže nezbývá než pořídit sušičku. Jenže kam s ní? Do ložnice, kde je i pracovna nebo dětského pokoje? Radši tu koupelnu předělejme kompletně!

Spokojenost s výsledkem
a stav po rekonstrukci

 • Sprchový kout jako v luxusním hotelovém apartmá! Primární důvod rekontrukce se povedl na jedničku. Dokonce se tam vejdeme s manželkou oba..
   

 • Záchod si může osedlat i dvou metrový strýc nebo když musí na velkou prcek, tak už nemusí komínkovat jednou nohou na chodbě.
   

 • No a pračka s umyvadlem vyřešená tak, že se i sušička bez problému vejde. Navíc vše precizně dokončené! Možná jen úložného prostoru bychom si představovali více, ale na 5m2 to už fakt nebylo možné lépe vymyslet.

bottom of page